TERRAFORM

TerraForm je jedná z nejbohatších na trhu kolekci velkých, moderních květináčů. V naší nabídce se také nachází podsvětlené květináče a prvky výzdoby interiérů  – praktické a estetické, ideální jak pro veřejné prostory tak pro domy a kanceláře. Produkty z kolekce TerraForm splňují očekávani nejnáročnějších zákazniků, kteří hledají nebanální řešení pro aranžaci prostoru, jak pro veřejné prostory a zahrady, tak pro interiéry. Není zde místo pro tuctový tvar a opakování toho, co už bylo. Neustále hledáme nápady a řešení, které spojují vyjímečný design a kvalitu provedení.

Grupa Terra®

Terra® Group jednička

ve výrobě a distribuci inováčních přístrojů tvarování městského prostoru

Pro skupinu Terra® je priorita, aby všichni Zákaznici obdrželi inovační technologie a ůčinná řešení v rozsahu aranžaci prostoru. Na vše dohlíži nejlepší odborníci. Díky integraci a zkušenosti obchodních partnérů, odborníků v oblasti výroby, a také návrhářů a krajinářských architektů, produkty z nabídky Terra® jsou vždy nejkvalitnější.

25 let zkušenosti

v tvoření vzhledu městských prostorů

Jako výrobce, a také distributor prvotřídních výrobků naších Partnerů, nabízíme celé spektrum možnosti aranžace malé architektury. Výrobky signované značkou Terra® najdeme v městských a venkovských prostorech, na sídlíštích, v parkech, v obchodních centrech, nádražích, hotelech, atd. Tato inovační řešení jsou v celé Evropě a ve světě.

Nejnovější technologie

nejvyšší kvalita výroby

Skupina Terra® už 25 let spojuje vysokou úroveň provedení a inovačnost, nabízí svým Klientům ty njekvalitnější výrobky. Kvalita je jedná z hlavních hodnot výrobků vlastních a těch, kterých naše společnost je distributor. Než navážeme spolupráci s obchodními partnéry, dávamé pozor zvláště na aspekt kvality, a zároveň na měřitka funkčnosti, estetiky a vyjímečného designu. Monitoring, na který dohlíží naši odborníci, umožňuje získat velmi dobré výsledky kontrole, kterou prochází produkty z naší nabídky.