Přislušenství TerraForm pro městské květináče. Osvětlení a upevňovací systémy pro květináče.

Osvětlení pro kolekci light

Duet ideální… Už samotné podśvětlení květináče je perfektní výzdoba. V této soustavě není třeba nic navíc. Subtilní světlo u základu výborně zvýrazňuje tvar a jeho charakter. Účinně osvětluje okolí a přispívá atmosféře místa. Svítidlo je uzavřené v prachuvzdorném a voduvzdorném  obalu se stupněm krytí IP55. Každý květináč má vlastní modul napájení 110 – 220 V. Dlouhý, 5 metrový kabel usnadní bezpečné připojení květináče do obvyklé zásuvky, nebo přímo do připravené elektrické spojky.

Bezdrátový modul LED RGB s ovládačem Napájecí kabel

 

Upevňovací systémy

Bezpečí je základ. Kvůli ocelovým a odolným upevňovacím systemům jak na stěnu tak k zemi, květináče Extravase zůstanou stát na místě jejich využití. Montáž systému je jednoduchá a všechny nezbytné k tomu elementy najděte v sosutavě s květináčem.

UPEVŇOVACÍ SYSTÉM NA STĚNY (typ)  A
+ CLASSIC | EXTRAVASE½
UPEVŇOVACÍ SYSTÉM PRO INSTALACI V ZEMI (typ)  A
+ CLASSIC | EXTRAVASE
       
UPEVŇOVACÍ SYSTÉM NA STĚNY (typ)  B
+ ESPESSO | SCHIO CONO
+ SQUARE | PASUBIO ALTO
+ SQUARE | PASUBIO QUADRO
UPEVŇOVACÍ SYSTÉM PRO INSTALACI V ZEMI (typ)  B
+ ESPESSO | SCHIO CONO
+ SQUARE | PASUBIO ALTO
+ SQUARE | PASUBIO QUADRO

Připevnění na stěnu

Díky ocelovým a odolným upevňovacím systémům květináče zůstanou viset na stěně. Montáž systému je jednoduchá a všechny nezbytné k tomu elementy najděte v sosutavě s květináčem.

Mobilní systém

Díky vybavení dolní části květináče schovaným systémem koleček je možné jeho snadnější přemist’ování, a to nehledě na zatížení. Systém nejenom usnadňuje přenášení těžké nádrže, ale také odděluje květináč od zemí. Kolečka byly vyrobené z velmi odolné látky, což zaručuje bezpečnost použití. Díky mobilnímu systému je možné jednoduše změnit aranžma každého prostoru, stačí jen přesunout květináč po podlaze nebo záhradní terase.

DOSTUPNÉ V MODELECH
+ ESPESSO | CILINDER
+ LONG | SOFT SQUARE DIVIDER
+ LONG | SPFT SQUARE LONG
+ LONG | SQUARE DIVIDER
+ LONG | SQUARE LONG
+ SQUARE | SQUARE
+ GLOBE | SOFT ROUND

Systém dvojítého dna

Ověřený a celosvětově uznaný systém kontrole a dodávání patřičného množství vody přímo do kořenového systému rostlin. Systém dvojítého dna je patřičně navržen, přízpůsobená ke konkretnímu litráži květináče vodní nádrž je vybavená modulem provzdušňování a odtokovým systémem. Uplatnění systému průtoku umožňuje cirkulaci vzduchu, která zahrnuje systém zakořenění a tímto optimalizuje růst rostlin. Odtokový systém reguluje optimální množství vody v nádrži a tímto brání hnití rostlin v případě přebytku vody. Mobilní vložka umožňuje pohodlné čistění nádrže a její dezinfekci.

 

POHLED Z BOKU

 

další vložka

Vnitřní termoizolace

Vnitřní vložka je vyrobená z polystyrenu a hodí se ke květináčům z fiberglassu. Z vnějšku nenápdný, dodatečný kryt, který zaručuje ochránu proti chládu pro vysazené v nádrži rostliny.

Nožičky

Nožičky umožňují rovné a precizní postavení květináče na libovolném zpevněném povrchu. V případě nepravidelného podloží, je možné pomocí regulace v nožičkách snadno a rychle květináč narovnat. Kvůli maximální ochraně všechny elementy jsou dodatečně pozinkované.

NASTAVITELNÉ
KLASICKÉ

Systém pěstování ALL IN 1

Systém pěstování a systém zavlažování zaručují rostlinám patřičné množství vody a zároveň minimalizují nutnost jejich častého zavlažování. Dodatečně speciální kultivační vložka umožňuje jejich snadnou výměnu přímo v nádobach.

Kultivační vložka

Speciální vložka  z odolné látky, určená pro vybrané modely květináčů. Je to záruka rychlého a snadného přesazování rostlin. Systém odtokových otvorů uvnítř vložky umožňuje snadnou výměnu vody.

Panel z akrylového skla

Element určený pro květináče Prive, dostupný ve dvou rozměrech. Odolný estetický doplněk, který umožňuje stavění příček, vyhrazovaní menších parcel, zároveň stabilní podpora pro popínavé rostliny.